Quisque cursus et, porttitor risus. Aliquam sem. In hendrerit nulla quam nunc, accumsan congue. Lorem ipsum primis in nibh vel risus. Sed vel lectus. Ut sagittis, ipsum dolor quam.

DETALE

"Firma BUDGRASS Robert Strumiński w latach 2018 – 2020r. wykonała należycie i zgodnie z umową prace remontowe, budowlane i instalacyjne na obiektach firmy Polstal Spółka Jawna Mariusz Słabosz Arkadiusz Krawiec"

- Polstal Spółka Jawna Sp.K Mariusz Słabosz, Arkadiusz Krawiec

"Z firmą BUDGRASS Robert Strumiński pracowaliśmy już przy kilku projektach. Zawsze prace były wykonane bardzo profesjonalnie i terminowo, wszelkie uwagi dotyczące prac były na bieżąco realizowane. Pan Robert służy doradztwem na każdym etapie budowy sugerując nowoczesne rozwiązania. Firma zajmuje się również kompleksowym zakupem materiałów, co oszczędza nasz czas i pozwoliło na wybór najlepszych i najbardziej potrzebnych rzeczy. Pan Robert jako właściciel jest zawsze dostępny w razie pytań pod telefonem czy mailem oraz systematycznie dostarcza zdjęcia z każdego dnia pracy. Polecamy!"

- Stowarzyszenie Nadzieja na Dom

"Firma wykonywała u mnie remont łazienki. Od umówienia terminu, omówieniu prac, samego remontu i wykończenia wszystko się zgadzało. Bardzo rzetelna ekipa, świetny kontakt z właścicielem. Zachowana czystość w miejscu inwestycji, to wszystko wskazuje na duży profesjonalizm tej firmy. Polecam. Na pewno skorzystamy po raz kolejny."

- Kamila, Piotr Jach

"Firma BUDGRASS Robert Strumiński wykonywała prace budowlane i remontowe na terenie Technicznych Zakładów Naukowych, ul. Emilii Zawidzkiej 10 41-300 Dąbrowa Górnicza. Zakres prac dotyczył robót dekarskich, glazurniczych, hydraulicznych, elektrycznych, malarskich, montaż stolarki drzwiowej. Wszystkie prace wykonane przez w/w firmę odznaczają się jakością i terminowością. Wykonywane z zachowaniem wszystkich wymogów technicznych oraz zgodnie ze sztuką budowlaną. Polecamy firmę BUDGRASS Robert Strumiński jako solidnego wykonawcę."

- Techniczne Zakłady Naukowe

"Firma BUDGRASS Dąbrowa Górnicza, ul. Kościuszki 7 pod kierownictwem Pana Roberta Strumińskiego w czasie od stycznia do kwietnia 2017r. wykonywała prace remontowe i adaptacyjne pomieszczeń w Przychodni dla Zwierząt, której jestem właścicielem. Firma wykonała szeroki zakres prac obejmujący wyburzanie ścian, budowę nowych, wymianę okien, prace dotyczące wymiany instalacji wodnej i elektrycznej na powierzchni 130m2. Prace zostały wykonane sumiennie, estetycznie, i bezusterkowo. Pracownicy firmy są kompetentni, kulturalni, a Pan Strumiński współpracuje z najlepszymi fachowcami z branży budowlanej. Prace przebiegały płynnie, zgodnie z planem. Firma zapewnia kompleksową obsługę. Polecam więc firmę BUDGRASS jako godną zaufania firmę remontowo-budowlaną"

- lekarz weterynarii Edyta Hyla "LUPUS"

"Firma BUDGRASS Robert Strumiński wykonywała prace budowlane na terenie Aerotunelu FlySpot w Katowicach, ul. Chorzowska 100 dla firmy AEROTUNEL Sp. z o.o. Spółka Komandytowa. Zakres prac obejmował wykonanie części zaplecza technicznego oraz izolację dachu. Stwierdza się, że firma BUDGRASS Robert Strumiński powyższe roboty wykonała zgodnie z wymaganiami zawartymi w umowie, przy zachowaniu właściwej jakości i z należytą starannością. Firma wykazała się dobrą organizacją robót i profesjonalnym wykonawstwem. Jest dyspozycyjna i z pełnym zaangażowaniem realizuje potrzeby oraz wymagania Inwestora"

- Aerotunel Flyspot w Katowicach

"Wspólnota Mieszkaniowa Nieruchomości przy ul. Wspólnej 4 w Sosnowcu potwierdza, że przedsiębiorstwo BUDGRASS Robert Strumiński, z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Kościuszki 7, wykonywała na nasze zlecenie roboty budowlane. Zakres prac obejmował: 1. remont elewacji, 2. wymianę rur spustowych odchodzących od rynien deszczowych, 3. remont poszycia dachowego, 4. remont kominów. Rekomendujemy firmę BUDGRASS Robert Strumiński jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania robót budowlanych. Doświadczona kadra oraz potencjał techniczny i organizacyjny gwarantują wysoki poziom wykonania usług. Powierzone prace zostały wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną, w pełni profesjonalnie i w wyznaczonych harmonogramem terminach. Firma BUDGRASS Robert Strumiński jest godna polecenia przy realizacji wszelkich zadań inwestycyjnych."

- Wspólnota Mieszkaniowa Nieruchomości przy ul. Wspólnej 4 w Sosnowcu

"Firma BUDGRASS Robert Strumiński 2020 r. wykonała należycie i zgodnie z umową prace awaryjne i budowlane na terenie gminy miasta Sosnowiec w placówce oświatowej Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 14 i Szkole Podstawowej nr 25 w branży budowlanej i instalacyjnej."

- Urząd Miasta Sosnowiec, ZSO nr 14 i SP nr 25

"Firma BUDGRASS Robert Strumiński wykonała należycie i zgodnie z umową prace awaryjne i budowlane na terenie gminy miasta Sosnowiec w placówce oświatowej Przedszkole Miejskie nr 44 i nr 46 w branży budowlanej i instalacyjnej."

- .Urząd Miasta Sosnowiec, Przedszkole Miejskie nr 44 i 46

"Firma BUDGRASS Robert Strumiński w latach 2016 – 2020r. wykonała należycie i zgodnie z umową prace remontowe, budowlane i instalacyjne na obiektach Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej.

Zakres robót obejmował:

 • roboty rozbiórkowe

 • roboty murarskie i murowe

 • licowanie płytek ściennych i podłogowych

 • roboty malarskie

 • roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

 • roboty instalacyjne elektryczne

 • roboty dekarskie"
  - CSiR Dąbrowa Górnicza

"Niniejszym listem referencyjnym w imieniu Szkoły Podstawowej nr 10 im. Kornela Makuszyńskiego, potwierdzam wieloletnią współpracę przy realizacji inwestycji w budynku placówki. Współpraca ta pozwala mi zarekomendować firmę BUDGRASS Robert Strumiński jako bardzo rzetelnego i profesjonalnego wykonawcę. Wszystkie prace wykonywane były sprawnie, terminowo i zgodnie z wszelkimi zasadami sztuki instalacyjnej i budowlanej. Znaczące jest duże zaangażowanie zarówno na etapie przygotowania kalkulacji i wyceny prac jak również na etapie wykonania. Z pełnym zaufaniem rekomenduję firmę BUDGRASS Robert Strumiński jako rzetelnego partnera przy wszelkich inwestycjach budowlanych."
- Szkoła Podstawowa nr 10 im. Kornela Makuszyńskiego w Dąbrowie Górniczej

"Firma BUDGRASS Robert Strumiński w latach 2017 – 2022r. wykonała należycie i zgodnie z umową prace remontowe, budowlane i instalacyjne na obiektach firmy 3S Data Center S.A.

Zakres robót obejmował:

 • roboty rozbiórkowe

 • roboty murarskie i murowe

 • licowanie płytek ściennych i podłogowych

 • roboty malarskie

 • roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

 • roboty instalacyjne elektryczne

 • roboty dekarskie"
  - 3s Data Center

ZATRUDNIJ NASZE EKIPY.

DOBRA EKIPA - GWARANCJA SATYSFAKCJI.

BUDUJ MĄDRZE

REFERENCJE

Copyright © 2023 by BUDGRASS. All right reserved.

BUDGRASS

UL. KOŚCIUSZKI 7

41-300 DĄBROWA GÓRNICZA

KONTAKT

Witaj, jesteśmy Budgrass, Twoja ekipa remontowa spełniająca oczekiwania i wymagania najbardziej wymagających klientów. Pozwól nam zatroszczyć się o Twój dom, mieszkanie czy ogród. Naprawdę jesteśmy w tym dobrzy!

USŁUGI BUDOWLANE

USŁUGI REMONTOWE

SKLEP Z PRODUKTAMI DO DEZYNFEKCJI

W zakresie budownictwa oferujemy Państwu: projekty domów, kosztorysy, nadzór budowlany, usługi geodezyjne, wznoszenie budynków, biur, hal, bloków, przeglądy techniczne budynków, doradztwo.

W zakresie remontów oferujemy: projekty wnętrz, kosztorysy, przebudowy i nadbudowy, dostosowanie pomieszczeń dla osób niepełnosprawnych, prace instalatorskie, wykończenia wnętrz, usługi porządkowe, doradztwo.

Preparaty dostępne w naszej ofercie zostały opracowane przez profesjonalną firmę działającą w obszarze nanotechnologii i inżynierii materiałowej. Wg przeprowadzonych badań eliminują wirusy, bakterie i grzyby, a w tym wirus SARS-CoV-2

www.budgrasschem.pl/

Lorem ipsum

Wykonujemy kompleksowe budowy i remonty domów, sklepów, biur, hal i mieszkań. Zajmujemy się budową, modernizacją oraz adaptacją wszelkiego rodzaju budynków i pomieszczeń. Naszym celem jest wysoka jakość prac, gwarantująca pełne zadowolenie Klienta. Jesteśmy zespolem rzetelnych fachowców posiadających niezbędne kwalifikacje zawodowe, adaptujemy pomysły Klienta lub służymy własną poradą w kwestiach aranżacyjnych, architektonicznych jak i w wyborze materiałów budowlanych. Do Klienta podchodzimy profesjonalnie, dlatego w celu ustalenia kosztorysu potrzebujemy spotkania i możliwości obejrzenia budynków i pomieszczeń. Na wykonane przez nas prace udzielamy gwarancji. Nasza oferta skierowana jest do osób poszukujących sprawnych ekip budowlanych i remontowych, która wykona zlecone prace terminowo, fachowo i bez ukrytych kosztów.

SZUKASZ PRACY?

NAPISZ DO NAS...

Lorem ipsum

Aplikuj

Aplikuj

Aplikuj

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Numer telefonu
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

... ZADZWOŃ LUB ODWIEDŹ NAS W BIURZE

+48 601 466 447
 41-300 Dąbrowa Górnicza
 Kościuszki 7